Просте вирішення складних питань

Пошук продавців продукції, узгодження цін і умов придбання – усе це потребує часу і зусиль. А додатковими перешкодами нерідко стають такі начебто дрібниці, як неякісний товар, недотримання умов постачання тощо. І звісно – супутні доплати, про які на початку постачальник «забув» повідомити. Тоді, окрім часу і фінансових ресурсів, до витрат покупця додаються шкода здоров’ю, зіпсований настрій – усе, щоб не застрягти на півдорозі у розв’язанні проблеми.

Багато років так проводився продаж лісозаготівельними підприємствами необробленої  деревини, зокрема лісу-кругляку, в Житомирі (й у будь-якому іншому місці України). Це була надзвичайно корумпована сфера діяльності – адже недосконалість правових норм у лісовій галузі загалом дозволяла отримувати надзвичайно великі тіньові прибутки. Проте сьогодні реалізація може здійснюватися без жодної «тіні» – законно і прозоро.

Обирати якісне, зберігаючи баланс сил і можливостей, дає змогу електронний майданчик sale.ueex.com.ua, який офіційно акредитований у системі Прозорро.Продажі.

Надійний помічник і порадник для учасників торгів

Публічні аукціони проводяться швидко, безпечно і вигідно для учасників – без жодних корупційних проявів. Онлайн-пошук відбувається за лічені хвилини. Широкий вибір пропозицій, перевірена інформація, гарантія дотримання умов угод – усе на високому рівні.

Реєстрація на сайті  https://sale.ueex.com.ua/news/promyslova-derevyna-na-aukcionah-prozorro-prodazhi дає можливість купувати і продавати у найзручніший спосіб. Зробивши ставку на лот, легко придбати саме те, що треба. Місія платформи: провести клієнта крізь усі «кола» закупівель, справдивши його сподівання і не створивши жодного приводу для недовіри.

Сервіс передбачає інформаційну та юридичну підтримку, кваліфікований супровід угоди на будь-яких етапах від «А» до «Я» – участь у перемовинах і торгах. Усе відбувається швидко, професійно і відповідно до найкращих ділових стандартів. До того ж послуги коштують однаково з усіма такими електронними майданчиками.

Візитівка ТБ «Українська енергетична біржа» – це безпека і гарантований результат. Тож співпраця з ТБ УЕБ є запорукою простого вирішення складних питань.